Jdi na obsah Jdi na menu
 


"Jsem takový malý nepatrný smajlík, ztichlá uvozovka ve větě, když už se člověku nechce moc přemýšlet, jsem poslední zrnko bílého pepře na okraji stolu a zklamu, když si člověk nasliní prst a vysbírá mé já do posledního pocitu..."

V první řadě - ano, jsem tak trochu snílek a ovlivňuje to můj život. Moc. Proč každej chlap vidí v mém snění závislost na něm? Mám lásku a pocity jí provázející ráda, naplňuje mě můzou a každej ten ždibínek se snažím co nejúspěšněji pochytat, to je přeci ta nejkrásnější motivace... I přesto jsem svobodně přemýslející bytost, která má dost svého vlastního rozumu na to, aby sebou nenechala manipulovat, nikým, prostě nikým! Manipuluji sebou pouze já sama, konám, co uznám za vhodné a i když miluji, dokážu vidět chyby jiných, ale také nad nimi dokážu zavírat oči, vždyť nikdo není bezchybný a já mám chyb spoustu.

Nedávno jsem se zamyslela nad tím, bez čeho nedokážu žít? A někdo o mě i řekl, že bez cigaret. Přiznávám, že kouření je moje nepěkná vlastnost a sama bych jí ráda omezila, ale to je zase na téma -motivace-. Nedokážu žít bez lásky, ať už té partnerské, nebo přátelské. Pořád tvrdím, že mít rád je víc než milovat, že přátelé jsou nade vše a bez nich je ten život hrozně šedivej. Udělala jsem v tomto směru moc chyb, ze kterých se teď učím a i když je mi jasné, že to bude běh na dlouho trať, přátelé a kamarádi, mám Vás ráda, ač to zní jako klišé.

K čemu mám naopak odpor? Je to nevěra, lež a arogance. Mám velmi vyvinutý smysl rozeznat neupřímné lidi, proto mi, prosím, nikdy nelžete! Můj velký problém totiž spočívá v tom, že neumím zrovna dvakrát odpouštět.

A co NIKDY, ale NIKDY nebudu tolerovat u nikoho ze svých blízkých, je alkohol. Neznamená to, že bych nepila. A dost čitatelů si tu nejspíš vzpomene na některý z mých excesů. Ale snažím se pít jen na chuť, umím si říct STOP. Pokud to neumíte, odejděte v těch chvílích z mé blízkosti. Díky.

Tady svou úvahu nad sebou zastavím. Podstatné jsem řekla, zbytek znáte, případně poznáte sami. Zaměřím se na svoje zájmy, na věci, které jsou mi blízké, formou dotazníku známého z profilů:

 • Moje motto: "Kdo nemá odvahu být po svém ztřeštěný, sotva má odvahu být po svém chytrý." - Jean Paul
 • Životní cíl: Celková spokojenost, šťastná rodina a mě blízcí, klidné stáří... O tom všem by se dalo polemizovat.
 • Oblíbená muzika: Guns N´ Roses, Simple Plan, Beatles, Nirvana, Led Zeppelin, U2, Savage Garden, Ska-P, Aki Takase, Jarek Nohavica, Wanastovi vjecy, Lucie, UDG, Divokej Bill, Vypsaná Fixa, Chinaski, Sto zvířat, Elán...a to je jen torzo, které jsem si vybavila:)
 • Oblíbené jídlo: Koprovka, palačinky se špenátem, tatarák a suši...
 • Oblíbené pití: Silná ranní káva s pěti cukry...no...a někdy to pivo:)
 • Oblíbený film: Forrest Gump, Osudový dotek, Parfém: Příběh vraha, RRRrrr!!!, Sesterstvo putovních kalhot, jisté seriály...a spousta českých pohádek:)
 • Oblíbená kniha: Nevím, jestli to víte, ale jsem grafoman!:)
 • Oblíbené oblečení: Hlavně sukně, dlóóóuhatánský sukně. Nikdy jsem se nezbavila mindráku z dětství, že nejsem princezna a tak ani princ na bílém koni nepřijede...
 • Oblíbené místo: Břehy Vltavy u Výtoně...romantika...a labutě!!!:)
 • Moje budoucnost: Bude plná bolesti, protože jinak bych si nemohla užívat ty chvilky štěstí...
 • Ideální partner/ka: Tak za prvé: NECHCI IDEÁLNÍHO PARTNERA! Ani za nic! Musela bych se stydět za to, že já ideální nejsem...
 • Oblíbená barva: černá, fialová, zelená